Hurda Alımı

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları ürünün ağırlığına ve türüne göre değişmektedir. Günümüzde sarı hurda kavramı halk arasında kullanılmaktadır. Bu sarı hurda pirinç veya pirinç hurda karışımı olarak geçmektedir. Bu sarı hurda önemli bir bakır alaşımıdır. Bu bakır alışımın eritilmesi ve kullanılması oldukça önemlidir. Bakır eritilerek özelliklem ham maddesi bakır olan işletmelere satılmaktadır. Bu diğer bakırlara göre daha ucuzdur. Ama eritilerek elde edilen bakır daha ucuz fiyata satılmaktadır. Ekonomik açıdan hurda olan bakır daha kıymetlidir. Ama ham madde gözü ile bakıldığı zaman hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu anlamda özellikle uygunluk açısından oldukça tercih edilmektedir.

Hemen Ara Hurda Sat

Hurda sarı fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Bu anlamda eğer elinizde çok fazla sayıda hurda var ise birkaç hurdacıdan fiyat almanız oldukça önemlidir. Evinizde bulunan kullanılmayan musluklar bu kategoride değerlendirilerek satılmaktadır. Bu anlamda kilo olarak da ağır gelmektedir. Bu anlamda alacağınız fiyat ta yüksek olacaktır. Sarı hurda çeşitlerine bakacak olursak:

  • Sarı Hurda Araiş MS-70 Fiyatı 121,00 TL/Kg
  • Sarı Hurda Araiş MS- 64 Fiyatı 115,00 TL/Kg
  • Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatı 100,00 TL/Kg
  • Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Fiyatı 80,00 TL/Kg
  • Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk Fiyatı 85,00 TL/Kg
  • Hurda Su Saati Fiyatı 87,00 TL/Kg
  • Sarı Hurda Radyatör Fiyatı 70,00 TL/Kg
  • Hurda Fosfor Bronz Araiş Fiyatı 118,00 TL/Kg

Şeklinde kategoriler ayrılmaktadır. Ve hepsinin alım fiyatı birbirinden farklıdır. Biz sıralandırma yapmaya çalışırken en yüksek olandan en düşük olan şeklinde sıralandırdık.

 

hurda sarı alımı

Hurda Sarı Fiyatları 2023

Fiyat listemiz tamamen %100 londra borsa verileridir. fiyatlarımızı anlık öğrenmek için hemen arayın. Geri dönüşüm ve eritme noktasında da en kolay eritilen ürünlerdir. Hurda bu anlamda özellikle talep görmektedir. Bu ürünler talep görmesinin en önemli nedeni. Uygun olarak bir hammadde sağlamaktadır. Bu ham madde tekrardan işlenerek mamul madde haline dönüştürülmektedir. hurda sarı fiyatları listemiz yukarıda bulunmaktadır.

Birçok elde edilen elektronik ürünler veya elektrik malzemelerin içerinde bakır çelik demir gibi materyeller olabilmektedir. Bu ürünle kullanılmaz hale gelmesine hurda ismini vermekteyiz. Bu hurdalar özellikle geri dönüşüm noktasında bir öneme sahiptir. Geri dönüştürülen her ürün ülke ekonomisine de doğaya da katkı sağlamaktadır. Hurda fiyatları 2023 listesi sürekli güncel tutulmaktadır sizlerde hemen arayın bizden teklif almadan hurda sarı satmayın. 

 

HURDA SARI FİYATLARI 2023

Sarı Hurda Araiş MS-70 120,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 115,00₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça 100,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı 80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk 90,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati 87,00 ₺/Kg %15 fire
Sarı Hurda Radyatör 70,00 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş 100,00 ₺/Kg

Musluk Sarı Hurda Fiyatı

Musluk sarı hurda fiyatı ürünün içeriğine göre ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin fiyatlarında olan değişkenliğin en önemli sebebi bunlardır. Özellikle kilogram olarak ağır ürünler hurda olarak daha fazla ücrete alınmaktadır. Musluk sarı fiyatı içinde özellikle elinizde çok fazla ürün var ise birkaç hurdacıdan fiyat almanız önemlidir. İnternet sitesinde özellikle hurdayı ederi kadar alan hurdacıları araştırınız.

Hurda özellikle kullanılmayan ürünlerin posasına verilen isimdir. Yıllarca atıl durumunda içerinde metal olan her ürün hurda olarak değerlendirilebilir. Hurda olarak karşımıza çıkan ürünlere baktığımız zaman kullanılmayan araba otobüs traktörden bulaşık makinesi veya elektrik kabloları da hurda olabilmektedir. Hurdacılar sadece metal karışımları ürünleri almamaktadır. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir her ürünü almaktadır. Bu anlamda şişe plastik kağıt tarzı ürünleri de belli bir fiyat karşılığında satın almaktadırlar.

Hurda Sarı Pirinç Fiyatları

Hurda sarı pirinç fiyatları  95 tl den başlamaktadır. Diğer materyallere göre oldukça yüksektir. Çünkü bakır değerli bir materyallerdir. Özellikle materyal olarak kıymetlidir. Birçok ürünün üretilmesinde ham madde olarak bakır bulunmaktadır. Ama en yüksek bakır oranı kablolardadır demek doğru olacaktır. Kablolarda önemli olan diğer bir nokta plastiklerinin soyulmasıdır. Kablolar soyulunca daha fazla değerli olmaktadır. Çünkü soyulmuş kablo işçilik istememektedir. Bu anlamda da daha yüksek fiyat ile satılabilmektedir.

Hurda sarı pirinç fiyatı diğer bakır türlerine göre oldukça yüksektir. Hurdacılık artık meslek anlamında yapılmaktadır. Hurdacıların da dükkanı bulunmaktadır. Vergi dairesi ve çalışanları bulunmamaktadır. Bu anlamda ülke ekonomisi için de oldukça faydası bulunmaktadır. Hurda ile ikini el ürünler birbirinden ayırt edilmelidir. İkinci el kullanılmış ve daha sonrasında bozulmuş bir ürün elinizde bulunabilir. Bu ürünün ilk önce tamir ettirilmesi gerekmektedir. Tamir edilen bir ürün ise ikinci el olarak satışını yapmak daha önemlidir. Bu ürün hem ülke ekonomisine kazandırılacaktır. Hem de hurdaya göre daha yüksek kazanç sağlamış olacaksınızdır. Eğer ürün tamir ihtimali yok ise hurdaya verilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara