Hurda Alımı

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatı ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Hurdacılık ülkemizde artık meslek haline gelmiştir. Hurdacılık yapan kişiler hem eski ürünlerin tekrardan değerlendirilmesini sağlamaktadır. Hem de ülke ekonomisini canlandırmaktadır. Bu ekonomik koşullarda ham maddenin pahalı olması sebebi ile de özellikle hurda alım ve satımı oldukça önemli bir hal almıştır. Hurdacı Firmamızdan Fiyat Alın Hurda Kablo Fiyatları Listemiz Aşağıda Bulunmaktadır. Fiyat Listemiz Anlık Sizlere Sunulmaktadır. Bizden Fiyat Almadan Hurda Kablo Satmayın.

Hurda nedir? Hurda kullanılmayan ürünlerin posasıdır. Geri kalan ürünler demektedir. Bu ürünler işlenerek tekrardan doğaya kazandırılmaktadır. Bu aynı zamanda sanayi için bir can suyudur. Çünkü hurda daha çok metal olan gruplardandır. Bu ürünlerin geri dönüştürülmesi de çok kıymetlidir. Hurda Kablo Fiyatları olarak alınacak ürünler eritilerek kullanılmaktadır. Kablolar da alınmaktadır. Kablo türlerine göre ayrılmaktadır. Bu ayrım fiyatlandırma noktasında farklılaşmaya sebep olmaktadır. Aşağıda kablo çeşitleri belirtilmiştir.
·        Karışık kablo
·        Antigron kablo
·        Tek damar kalın iç tesisat kablosu
·        Yer altı enerji kablosu
·        Ttr kablo
·        Çelik kablo
·        Fare yemez kablo

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda Karışık Kablo Fiyatları  72,50 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo hurda fiyatı  74,50 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 114,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 75,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo 38,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo 45-65 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo 41,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Deşe 100,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı Deşe 88,00 ₺/Kg

 

hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda kablo Fiyatları 2023? Kablo kilosu türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda fiyatlandırma birbirinden farklıdır. Çünkü her kablonun içeriği birbirinden oldukça farklıdır. Eskiden hurdacılık çok fazla yaygın olarak yapılmamaktandır. Ama günümüzde artık tüm dünya ülkeleri geri dönüşüme önem vermektedir. Geri dönüşüm demek sadece basit anlamı ile ürünleri tekrardan kullanmak demek değildir. Bu ürünleri aynı zamanda kullanarak doğaya da fayda sağlamaktadır. Hurdacılık dediğimiz zaman daha çok aklımıza gereken ürünler bozuk elektronik eşyalardır. İçerisinde metal barındıran ürünlerdir.

Ama artık hurdacılar geri dönüşüm olarak her ürünü almaktadır. Mesela kâğıt plastikler bunların hepsini kabul etmektedir. Durum böyle olunca da herkes artık bu ürünleri geri dönüşüm olarak değerlendirmeye çalışmaktadır. Hurda Kablo Fiyatları 2023 Yılının En Net Fiyatlarını Sunuyor. Geri dönüşüm olarak ifade ettiğimiz ürünler çöp değildir. Asla çöp kutularına atılmamalıdır. Bu ürünler çöp kutularına atıldığı zaman bazen ayrıştırma da problem yaşanmaktadır. Bu anlamda toplumda bilinçlendirme sağlanmalıdır. Bu bilinçlendirme ile de geri dönüşüm hız kazanmaya başlayacaktır.

Hurda Kablo Fiyatları 2023

  •  Karışık Kablo Hurda Fiyatı 71,00 TL/Kg
  • Antigron Kablo Hurda Fiyatı 74,00 TL/Kg
  •  Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Hurda Fiyatı 115,00 TL/Kg
  •  Yer Altı Enerji Kablo Hurda Fiyatı 75,00 TL/Kg
  • Ttr Kablo Hurda Fiyatı 46-96 TL/Kg
  • Çelik Kaplama Kablo Hurda Fiyatı 62-106 TL/Kg
  •  Fare Yemez Kablo Hurda Fiyatı 82,00 TL/Kg
Hemen Teklif Alın

 

Hurda Soyulmamış Kablonun Kilosu Ne Kadar?

Soyulmamış kablonun fiyatı soyulmuş olanlara göre neredeyse iki katı altındadır. Kablolar özellikle hurda olarak çok fazla talep görmektedir. Bu işe hâkim olan kişiler özellikle soyulmuş kablonun daha pahalı olarak alındığını bilmektedir. Direkt olarak eritilmektedir. Bu anlamda kablo soyulmamış ise aynı zamanda tekrardan o kabloyu soyma işlemi gerektirecektir. Yani işçilik gerekli olacaktır. Bu anlamda da eğer ki elinizden de geliyorsa kabloları soyarak satmanız daha çok kar elde etmenizi sağlayacaktır. Hurda olarak özellikle kablo toplamak oldukça yaygındır. İçerisinde yoğun bakır olması sebebi ile de tercih edilmektedir. Fiyat olarak en yüksek vereceğiniz hurdalar arasında sayılmaktadır. Bu hurdaları direkt olarak eritebilecek bir halde götürmeniz de maddi olarak size daha çok katkı sağlayacaktır.

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Hurda bakır kablo fiyatı 2023 yılında oldukça yüksektir. Özellikle fiyatlar genel seviyesinde devamlı bir artma söz konusudur. Bu duruma enflasyon denmektedir. Ham maddeden mamul maddeye kadar her üründe fiyat artışı bulunmaktadır. Ham madde fiyatının bu kadar yüksek olması sebebi ile de alternatif yollar araştırılmaktadır.
Bu alternatif yollardan en önemlisi hurda bakır kablo olarak ürünlerin eritilmesi ile elde edilen ham maddelerdir. Bu yolla elde edilen ham maddeler daha uygun fiyata satılmaktadır. Bu yolla elde edilen ham maddeler doğaya enerji elektrik gibi kullanımları azalttığı için tasarruf şeklinde dönmektedir. Bu yüzden hurda alımı ve satımı oldukça önemli ve değerli bir kavramdır. İnsanlar özellikle son zamanlarda bu noktada oldukça bilinçlenmiştir.

Ama kesinlikle yeterli düzeyde değildir. Toplum bu anlamda topyekûn bu bilinçlendirme sürecine dâhil edilmelidir. Ve bu süreç sonunda özellikle geri dönüştürülebilir atıklarla ilgili kullanım yükseltilmelidir. Geri dönüştürülebilir her ürün artık hurdacılar tarafından alınmaktadır. Hurdacı deyince aklınıza sadece eski bozuk elektronik eşyaları içerinde demir bulunan ürünleri alan kişiler gelmemelidir. Artık hurdacılar geri dönüştürülebilecek her ürünü satın almaktadır. Özellikle son zamanlarda bu ürünlerin en başında sayılabilecek plastikler ve kâğıtlar da alınmaktadır. Hurdanın içeriğine ve türüne göre farklı fiyatlandırmalar bulunmaktadır. Bu anlamda eğer elinizde çok fazla hurda var ise birkaç hurdacıdan fiyat teklifi alınız.

hurda kablo fiyatları 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara