Hurda Alımı

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları LME bilgileri kapsamında güncellenmektedir. Hurda bakır alım-satım Yapmak üzere olan müşterilerimize En kolay bir şekilde Fiyat Listesi Hazırlamaktayız. Öncelikle Hurda Bakır Fiyatları Ne üzerinden gitmektedir. Özellikle Londra Borsasının Açıklamada Bulunduğu Fiyat Sunumları web sitemize anlık yansımaktadır. Müşterilerimiz Anlık hurda bakır fiyatlarını gönül rahatlığıyla satmaktadır. Hurda Bakır Fiyatları Listemize Ulaşmak İçin Lütfen Aşağıda bulunan Fiyat Listemize Ulaşın Fiyat Listesinden Bakır Fiyatları Konuma Ve Kilogramına Göre Fiyatlarımız Değişim sağlamaktadır. Değerli müşterilerimiz Bizlerden Kısa bir süreç içinde 2 dakikanızı ayırıp fiyat listesinden ulaşıp arayın. Soyma Bakır Fiyatları Öğrenmek için Firmamız sizlere Aşağıda Fiyat Tablosu sunmaktadır.

Hurda Bakır Fiyat Al

soyma bakır fiyatları belirleyen değişkenleri hızlıca takip edebilirsiniz. Elde soyulmuş bakır fiyatları aşağıda fiyatlandırılmıştır Sizlere Kısa Ve Öz Bir Şekilde Hurda Bakır Fiyatları Tablomuz Bulunmaktadır. Birçok ömrünü yitirmiş elde soyulmuş bakır fiyatları sürekli firmamız taraf

 

 Son Güncelleme: 27.12.2022 Güncel Hurda Bakır Fiyatları 

 

Hurda Soyma Bakır Fiyatları

 • Soyma Bakır Fiyatları 152,50 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 148,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 130,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 150,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 140,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 120,00 TL / Kg
 • soyma bakır fiyatı  149,50 TL/ 

 

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası 152,50 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası 148,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 130,00 ₺/Kg
Çatı Bakır Hurda Fiyatı 148,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 136,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 132,00 ₺/Kg

 

hurda bakır fiyatları

 

Hurda Lama Bakır Fiyatları

 

Lama bakır fiyatlarının borsanın yükselişe geçmesiyle birlikte fiyatlarında yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz. Bu konuda yıkım yapan hurdacı firmamız sizlerden adresten hurda lama bakır alımı yapmaktadır. Hurda bakır konusun da güvenilir firmamız alım ve satım gibi her türlü hurdaların alımlarını yapmaktadır. Firmamıza satmak istediğiniz herhangi hurdalarınız varsa adresten gelip 7/24 saat açık olup sizlere hizmet sağlamaktayız. Hurda lama Bakır fiyatları Sizlere Fiyat tablomuzda sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz fiyatlar parlak ve temiz şekilde sunmaktadır. Hurda Lama Bakır fiyatı 149 tl Ödenerek firmamız tarafından satın alınmaktadır.

Soyma bakır fiyatları

 

Soyma Bakır Fiyatları

 

Bakır malzemeler günümüzde genellikle elektrik alanlarında kullanılan değerli metal çeşitidir. Bakır; elektriği en iyi ileten maddeler arasında yer almaktadır. Peki Ya Soyma Bakır Fiyatları Ne kadar? Firmamız Sizlere Anlık olarak fiyat tablo sunumu yapmaktadır. Fiyatlar listemize bakarak Hurda Soyma bakır fiyatları öğrenip Bizlere çok kolay bir şekilde satabilirsiniz. Sizler tonajlı hurda bakırlarınızda Sizlere Yüksek Fiyat Garantisi Veriyoruz. Ve Türkiye nin Neresinde olursanız olun Firmamız 1 telefon ile sizlerin yanında olacaktır. Soyma Bakır Fiyatları kilogram başına 150 TL ödenerek Firmamız satın alıyor.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları 

 • Soyma Bakır Fiyatları 149,50 TL / Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı 148,00 TL / KG
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 130,00 TL / Kg
 • Çatı Bakırı hurda Fiyatı 150,00 TL / Kg
 • TTR Bakır Hurda Fiyatı 140,00TL / Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 120,00 TL / Kg
 • soyma bakır fiyatı  149,50 TL/ 

 

Anlık Bakır Fiyatları

 

Hurda bakır için ise soyma türünde kilogram başına 149, TL, lama bakır için de 148  TL, kırkambar bakırı için 133 TL, antigron kırma bakır için 135 TL ve son olarak ise kızıl bakır talaş hurdası için kilogram başına 115 TL ödenmektedir anlık bakır fiyatları bizlerden öğrenebilirsiniz. Hurda bakır fiyatları yüksek tonajda net fiyat sizde bizden fiyat almadan hurda bakır satmayın.

 

Antigron Kablo Bakır Fiyatları

 

Firmamız birçok hurda kablo bakır analizleri ile uğraşmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz günlerce soymak yerine firmamız değerinde analizli bir şekilde hurda kablolarınızın alımlarını yapmaktadır. Elinizde Tek damar kablo veya birçok telden oluşan Antigron bakır kablolarınızı Analiz ile adresten alımlarını yapmaktayız. Antigron Bakır fiyatları 145 tl ödenerek satın alıyoruz. Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere daima hizmet vermektedir. Hemen bizi aramanız dahilinde hurdalarınızı güncel fiyatlar ile almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara