Hurda Alımı

Esenler Hurdacı

Esenler hurdacı olarak her zaman bir telefon kadar uzaklarda yer alan firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizler için asıl amaç müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarken artık kullanılmayacak durumda olan ürünleri geri dönüşüm yardımı ile doğaya kazandırmak ve doğayı daha iyi korumaktır. Bir parça kağıt için  dahi onlarca ağaç yok olmasın diye kağıt geri dönüşümlerinden metal geri dönüşümlerine kadar her sektörde yer alıyoruz. Esenler hurdacı olarak asla yorulmak ya da usanmak nedir bilmeden 7 gün 24 saat boyunca alanında uzman olan kadromuz ile çalışmaları sunarız. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan hurda alım ve satım alanında bizlerden destekleri de alabilirler.

Hurda satımları sırasında ürünleri adresimize getirmek için vakitleri olmayan ya da araçları olmayan kişiler için de kendimiz kapıdan teslim alma fırsatlarını sunuyoruz. Bizlere verilen adreslerde istenilen anlarda giderek her bir hurdayı ederinde fiyatlar ile alıyor ve nakit ödeme yöntemleri ile ödememizi yerine getiriyoruz. Herkese en karlı süreçler sunulur.

Esenler Hurda Alımı

Esenler hurda alımı alanında yer alan tüm hizmetlerimiz her zaman müşterilerin tüm ihtiyaç durumlarında yanlarında yer almak için çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan diledikleri kadar kaliteli hizmetleri bizlerden alabilirler. Bizim kurulduğumuz ilk günden bu yana asıl amacımız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak ve sorunsuz bir şekilde çalışmaları yerine getirmektir. Her kimin elinde nasıl bir hurda varsa ya da nasıl bir hurda satmak isterse asla fark etmez. Bu yüzden hurda konusunda akla gelen her ürün satışlarını yapmak için çalışmalara devam etmekteyiz.

 1. Pirinç Sarı Bronz Hurdası
 2. Krom Paslanmaz Hurdası
 3. Demir Hurdası
 4. Demir Talaş Hurdası
 5. İnşaat hurdası
 6. Nikel Hurdası
 7. Akü hurdası
 8. Bakır Hurdası
 9. Kablo Hurdası
 10. Naylon hurdası
 11. Alüminyum Hurdası
 12. Bilgisayar Hurdası
 13. Çinko Hurdası
 14. Kurşun Hurdası
 15. Elektronik Cihaz Hurdası
 16. Plastik hurdası
 17. Kağıt hurdası
 18. Cam hurdası gibi akla gelen birçok farklı alan için çalışmalarımız yer almaktadır.

Esenler Hurdacı Telefonu

Esenler hurdacı telefonu kısmında yer alan numaramızdan dilediğiniz an bizlere erişerek ürünlerin fiyatlarından akla gelen her konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Konusunda her zaman müşterilerimizin çıkarlarına uygun bir şekilde çalışmaları sunmak için varız. Sizler de bilirsiniz ki hurdalar aynı metaller, altın, dolar gibi sürekli fiyatlarında oynamalar ve güncellemeler meydana gelmektedir. Bu yüzden hurda alım ve satım yapacak olan kişilerin kendileri için uygun bir firma ararken ilk olarak güncel fiyatları bilmeleri gerekir.

Firmamız olarak müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak, onların maddi anlamda haklarını korumak için gerekli çalışmalarımızı en uygun fiyatlar ile sunarız. Bu sayede kimse en ufak sorun yaşamadan diledikleri kadar kaliteli olan hizmetleri bizlerden rahatlıkla alabilirler. Son güncel olan fiyat listesi incelenecek olduğu zaman hemen arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara