Hurda Alımı

Akçaburgaz Hurdacı

Akçaburgaz Hurdacı firmamız Hedef Hurdacılık hizmetinizde olup firmamız tarafından Türkiye genelinde her çeşit hurdanız en yüksek değerden satın alınmaktadır. Esenyurt akçaburgaz hurdacı  Yakınında Hurdacı arıyorsanız Hemen bizlerle iletişme geçebilirsiniz. 0535 654 0562 Telefon Numarasını arayarak hemen hurdalarınızı nakit kapıda ödeme yaparak alalım. Hurda satmak isteyen müşterilerimiz esenyurt hurdacı firması olarak hızlı bir şekilde hurda alımlarımız devam etmektedir. Hurda borsası sürekli güncellenip sayfamızda hurda fiyatları 2023 listesi bulunmaktadır. Fiyat listemize bakarak elinizde bulunan hurda çeşitlerini gruplara göre ayrılmıştır. Fiyatları Öğrenip Hemen Hızlı Bir şekilde bizlere hurda satabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacı Ara

esenyurt hurdacı

 

Akçaburgaz En Yakın Hurdacı

 

Akçaburgazda sizlere en yakın hurdacı mı arıyorsunuz? Sizlere adrese gelen hurdacı olarak kapınızda hangi hurdaları alıyoruz. Demir Krom Bakır Sarı Gibi Birçok Hurdalarınıza Değerinde fiyatları sunuyoruz. Firmamız Esenyurt Bölgesinde Hurdacı Olarak Beyaz Eşya Ve Birçok Hurdaları Alıyor. Sizler de hemen hedef metal ile iletişime geçin hurdalarınızı değerinde ve yerinde alalım. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız hurda satışlarınızda sizlere en yüksek kazancı sağlamayı hedeflemektedir. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Alımı Yaptığımız Hurda Listeleri Aşağıda bulunmaktadır. Akçaburgaz En Yakın Hurdacı Olarak Bilinen Firmayız.

  • Demir
  • Krom
  • Sarı
  • Bakır
  • Beyaz Eşya
  • Akü
  • Karton
  • Plastik

Elinizde bulunan Hurdaları Listemizde Bulunuyor İse Hemen Bizimle İletişime Geçin Hurdalarınızı Hemen Kapınızdan alalım. Demir hurdalarınızı satmak için Akçaburgaz En Yakın Hurdacı Olarak en doğru hurdacı firmasına geldiniz. Demir hurdalarınızın alımını en yüksek fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Biz gelmeden önce hurdalarınızın değerini öğrenmek istediğiniz taktide ise hurdaların fotoğrafını bizlere göndererek tahmini bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ancak en doğru fiyat bilgisi net olarak hurdalarınız tartıldıktan sonra verilebilecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara